KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423455
nr 1742 3455
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Oljemålning, Katt, ej signerad. Olja på pannå, 120x38 cm, oramad
Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 24 november 2025
kl 18:16:52
700 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Carsten Engström
Läs mer om Carsten Engström
Carsten Engström
Läs mer om Carsten Engström
nr 1742 3455
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 1.300 kr |
måndag 24 november 2025 |
Carsten Engström